Українська версія сайту

20-03-2018 Строка
Фестиваль хореографічного мистецтва пройшов на сцені ННІ №3 Фото

«Всі ми родом з України», під таким гаслом 18 грудня у навчально-науковому інституті №3 пройшов V благодійний фестиваль хореографічного мистецтва, присвячений пам’яті відомого майстра, хореографа, народного артиста України Миколи Коломійця.

19-03-2018 Строка
Творчі таланти України на сцені ННІ №3 Фото

17 березня на сцені великої актової зали навчально-наукового інституту №3, за організаційно-інформаційної підтримки Міністерства культури України, Національної академії внутрішніх справ, управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, в рамках творчого проекту «На зустріч мрії», проведений ІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «В ОБІЙМАХ ЧАСУ».

15-03-2018 Строка
У ННІ №3 вшанували українських добровольців Фото

14 березня колектив навчально-наукового інституту №3 зібрався у великій актовій залі, щоб віддати данину пам’яті тим, хто ціною свого життя, проявляючи зразок самовідданості та патріотизму, мужньо боронив українську землю в лиху годину і відстоював територіальну цілісність нашої держави – нашим добровольцям.

07-03-2018 Строка
Святкова дискотека для курсантів та студентів ННІ №3 Фото

У навчально-науковому інституті №3 приділяється увага організації різнопланового дозвілля для курсантської та студентської молоді. 6 березня, напередодні свята Весни, у навчальному підрозділі провели дискотеку.

27-02-2018 Строка
В ННІ № 3 вітали Народного артиста України Григорія Чапкіса з Днем народження Фото

24 лютого свій 88 День народження відзначав прославлений танцюрист, відомий український хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс. Привітали професіонала своєї справи і від ректорату, Вченої ради та багатотисячного колективу Національної академії внутрішніх справ.

26-02-2018 Строка
Концерт «10 тенорів» Фото

23 та 24 лютого курсанти навчально-наукового інституту № 3 мали можливість поринути в унікальний україно-польський проект у царині вокального мистецтва.

19-02-2018 Строка
Курсанти ННІ №3 готуються до Київського балу Фото

З 11 лютого на базі навчально-наукового інституту №3 розпочались репетиції по підготовці до Київського балу. Яскрава подія року запланована на 10 травня у Колонній залі Київської міської держаної адміністрації. Тож наші курсанти-юнаки поринули у творчу атмосферу, вивчаючи ази бальних танців.

16-02-2018 Строка
Студенти та курсанти ННІ №3 декламували твори Тараса Шевченка Фото

15 лютого на базі навчально-наукового інституту № 3 був проведений конкурс декламаторів, присвячений Дню народження великого українського поета, письменника, художника Тараса Григоровича Шевченка, а також творчий конкурс, представлений піснями, малюнками, вишиванками.

22-01-2018 Строка
День Соборності Фото

В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році відзначається День Соборності

26-12-2017 Строка
I Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв  «В ОБІЙМАХ ЧАСУ» відбувся на сцені ННІ №3 Фото

23 грудня на сцені великої актової зали навчально-наукового інституту №3, за підтримки Міністерства культури України, Національної академії внутрішніх справ, в рамках творчого проекту «На зустріч мрії», проведений І Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «В ОБІЙМАХ ЧАСУ».

`
`

Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X