Українська версія сайту

22-01-2018

В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році відзначається День Соборності.

        В цей день працівники разом з курсантами навчально-наукового інституту № 3 Національної академії внутрішніх справ прийняли участь в світовій акції "Живий ланцюг Соборності" до 99-ї річниці Акту Злуки, який відбувся на мосту Патона у Києві, вшанувавши тим самим історичну подію - об'єднання Східної та Західної України в одне ціле. Спершу учасники акції на правому та лівому берегах Дніпра сформували дві колони, одна з яких тримала полотнище блакитного кольору, інша - жовтого.

         Колони несли частини українського стягу довжиною 30 метрів. Таким чином, після возз'єднання утворили не лише живий ланцюг, а і 30-метровий прапор України на мосту Патона.

         Після об'єднання колон всі виконали гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані та в АТО.

         Також, на території інституту постійний та перемінній склад долучився до Дня Соборності. Директор інституту Дмитро Андреєв привітав всіх зі святом.

 

 

ВСГР ННІ № 3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X