Українська версія сайту

20-03-2018

«Всі ми родом з України», під таким гаслом 18 грудня у навчально-науковому інституті №3 пройшов Vблагодійний фестиваль хореографічного мистецтва, присвячений памяті відомого майстра, хореографа, народного артиста України Миколи Коломійця.

  

«Должны смеяться дети» – саме ця фраза стала життєвим кредо Миколи Петровича. Він відтворював красу національного хореографічного мистецтва України в дитячих танцях, в усіх його творах головним емоційним елементом виступає світ дитинства.

 

 

Цього дня гостей фестивалю та батьків порадували своїми різножанровими хореографічними композиціями учасники творчих колективів «Усмішка сонця», «Київські барви», «Радосинь», «Сувенір», «Аделаіда», «Danc band», «Промені Хорса», «Дитинства світ», «Водограй». Вони дійсно майстри своєї справи і у своїх серцях несуть любов до танцювального мистецтва.

 

Організатор фестивалю, директор Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району міста Києва Надія Лук’янюк та учасники танцювального свята, щиро вдячні керівництву академії за творчу співпрацю та винайдену можливість у черговий раз зібрати хореографічні колективи на сцені одного з навчальних підрозділів закладу.

 

ВСГР ННІ №3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X