Українська версія сайту

15-03-2018

14 березня колектив навчально-наукового інституту №3 зібрався у великій актовій залі, щоб віддати данину пам’яті тим, хто ціною свого життя, проявляючи зразок самовідданості та патріотизму, мужньо боронив українську землю в лиху годину і відстоював територіальну цілісність нашої держави – нашим добровольцям.

Звертаючись до присутніх, директор інституту Дмитро Андреєв зазначив, що 14 березня дійсно знаковий для нашої історії день, адже в цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців прибули на полігон Нові  Петрівці для формування добровольчого першого батальйону. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

На урочистих заходах були присутні мама колишнього курсанта факультету національної гвардії України, загиблого в АТО добровольця, Харченко Наталія Олексіївна та вдова загиблого в АТО добровольця, мама курсанта першого курсу Оксана Макідон. Від щирого серця та з повагою від колективу навчального підрозділу їм вручили квіти. У свою чергу вони звернулися до курсантської молоді з настановою стати професіоналами своєї справи, бути справжніми патріотами України.

Від керівництва інституту вручено грамоту учаснику антитерористичної операції, курсанту 2-го курсу рядовому поліції Костянтину Плахотніку.

Від колективу художньої самодіяльності для почесних гостей була підготовлена тематична концертна програма, до якої увійшли вокальні та інструментальні композиції у виконанні Каріни Косенко, Владислава Самойленка, Вікторії Супрун, Марії Абрамян, Тетяни Дем’янчук. Надзвичайно зворушливо продекламувала вірш Бориса Гуменюка «Заповіт» Каріна Гребенюк.

Українські добровольці стали гордістю українського народу. Ми будемо пам’ятати їх завжди!

ВСГР ННІ №3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X