Українська версія сайту

27-02-2018

24 лютого свій 88 День народження відзначав прославлений танцюрист, відомий український хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс.

Привітали професіонала своєї справи і від ректорату, Вченої ради та багатотисячного колективу Національної академії внутрішніх справ.

26 лютого, перед початком проведення репетиції по підготовці до Київського балу, особовий склад ННІ № 3 вітали іменинника. Директор інституту Дмитро Андреєв зачитав вітальну листівку, вручив ювілейне видання книги «Віват! Академія!» та квіти. Від керівництва вишу він висловив щиру вдячність за співпрацю та активну участь у культурно-просвітницькому житті навчального закладу.

Після приємних хвилин вітання та гучних овацій, Григорій Миколайович розпочав заняттями з хореографії. Цього дня відпрацьовували елементи віденського вальсу, полонезу та ча-ча-ча.

Привітали свого вчителя і творчого наставника студентки першого курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, які разом з нашими курсантами готуються до свого першого балу-дебюту.

Ми ще раз вітаємо прекрасну людину з Днем народження. Бажаємо Григорію Миколайовичу міцного здоров’я, щастя, злагоди, оптимізму, невичерпної наснаги та професійного довголіття!

ВСГР ННІ №3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X