Українська версія сайту

22-03-2019 Строка
Особливості застосування Кінологічної служби в розкритті злочинів Фото

За такою цікавою темою у ННІ №3, рамках ознайомлення перемінного особового складу Національної академії внутрішніх справ з роботою практичних підрозділів Національної поліції України, 21 березня 2019 року відбулась зустріч з начальником відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України, майором поліції Світланою Коломієць.

20-03-2019 Строка
Профорієнтаційна зустріч курсантськостудентського активу ННІ №3  з Дитячим парламентом Фото

16 березня 2019 року продовжився весняний профорієнтаційний марафон колективу ННІ №3, головна мета якого – презентація Національної академії внутрішніх справ, як провідного вищого навчального закладу системи МВС. Цього разу курсанти та студенти навчального підрозділу зустрілися з Дитячим парламентом Дарницького району міста Києва.

18-03-2019 Строка
Кризові комунікації зі ЗМІ під час виборчого процесу Фото

За такою темою відбулося практичне заняття з курсантами ННІ №3, які забезпечуватимуть охорону публічного порядку під час виборів Президента України. Спільно з кафедрою філософії права та юридичної логіки НАВС заняття проводив заступник директора Департаменту комунікації МВС України Віктор Булаєв.

18-03-2019 Строка
Національний музей Тараса Шевченка гостинно зустрів курсантів ННІ №3 Фото

У березневі дні Україна та увесь світ вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. До пізнання духовної спадщини Шевченка долучається і курсантська молодь Національної академії внутрішніх справ. У суботній день 16 березня курсанти-першокурсники ННІ №3 разом з куратором, доцентом кафедри спеціальної фізичної підготовки Ганною Биковою, відвідали Національний музей Тараса Шевченка.

15-03-2019 Строка
У ННІ №3 пройшли заходи до Дня українських добровольців Фото

14 березня в Україні відзначався День українських добровольців – свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і по цей день захищають рідну землю від агресора. Колектив ННІ №3 долучився до вшанування героїв-добровольців.

15-03-2019 Строка
Студенти ННІ №3 зустрілись з військовим лікарем – добровольцем Фото

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме до цього дня була приурочена зустріч із людиною-легендою Всеволодом Стеблюком (позивний - «Айболіт») – добровольцем, військовим лікарем на Сході України, учасником боїв під Іловайськом, автором автобіографічної книги «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта», Народним героєм України, яку відвідала група студентів першого курсу ННІ №3 разом з куратором, майором поліції Тетяною Пасічник.

14-03-2019 Строка
До Міжнародного дня рідної мови у ННІ №3 провели тематичний брейн-ринг Фото

12 березня 2019 року на базі навчально-наукового інституту № 3 Національної академії внутрішніх справ проведений навчально-науковий захід «Українська мова: державна, рідна, фахова», організованого науково-педагогічними працівниками кафедри юридичного документознавства та присвячений Міжнародному дню рідної мови. Особливістю заходу було використання інтерактивної дошки, яка сприяла більш ефективній реалізації задуму не лише у навчальному, а й виховному процесах.

12-03-2019 Строка
Про класичну музику, філософію і правоохоронну діяльність в ННІ № 3 НАВС Фото

11 березня курсанти 1-го курсу ННІ № 3, разом із викладачами кафедри філософії права та юридичної логіки Ганною Петровою та Тетяною Кумедою, відвідали концерт «Велети доби бароко: Йоган Себастьян Бах та Георг Фрідріх Гендель» у Національному будинку органної та камерної музики України.

11-03-2019 Строка
У ННІ №3 тиждень розпочався з перевірки готовності особового складу до забезпечення правопорядку під час виборів Фото

Робочий тиждень у ННІ №3 розпочався загальноінститутським шикуванням на плацу. На виконання вказівки ректорату НАВС особовий склад навчального підрозділу був проінстуктований про належну підготовку щодо забезпечення публічного порядку та безпеки під час виборів Президента України.

07-03-2019 Строка
У ННІ №3 відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня Фото

З першими подихами весни приходить до нас чудове свято – 8 березня. Завітало Свято Весни і до ННІ №3. 7 березня у навчальному підрозділі відбувся святковий концерт.

 

Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X