Українська версія сайту

22-01-2019 Строка
«Єдність крізь віки» Фото

Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам'ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни. Сьогодні, 22 січня, українці святкують 20-ту річницю Дня Соборності України. Долучився до цього великого свята і колектив навчально-наукового інституту №3.

21-01-2019 Строка
У Національній академії внутрішніх справ розпочався тренінг з питань протидії та попередження домашнього насильства Фото

У рамках реалізації проекту Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», 21 січня в Національній академії внутрішніх справ розпочався тренінг для працівників мобільних груп регіональних управлінь Національної поліції з реагування на факти домашнього насильства.

18-01-2019 Строка
Проходження навчальної практики та стажування перемінним складом  ННІ № 3 в практичних підрозділах Фото

Відповідно Доручення НАВС від 06.12.2018 року № 1659 «Про організацію навчальної практики здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра – курсантів у 2018/2019 навчальному році» курсанти третього та другого курсів інституту розпочали навчальну практику та відповідно наказу ГУ Національної поліції у м. Києві від 10.12.2018 № 1601 здобувачі ступеня вищої освіти магістра інституту розпочали стажування.

28-12-2018 Строка
Курсанти та студенти ННІ №3 навчились вміло поєднувати наукову, правопросвітницьку та профорієнтаційну роботу Фото

Закінчилось перше півріччя 2018/2019 навчального року. За цей період курсанти та студенти ННІ №3 активно залучались до наукової, правопросвітницької та профорієнтаційної роботи. В підсумку наші молоді науковці реалізували свій набутий досвід у соціально значимих та цікавих іміджевих проектах.

25-12-2018 Строка
Курсант НАВС – учасник зимової школи лідерства та активізації громадянина „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: лідери думок в дії” Фото

З 16 по 20 грудня, в рамках реалізації проекту „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту”, у місті Чернівці проходили тренінги в зимовій школі лідерства та активізації громадян. В роботі заходу взяла участь курсант третього курсу ННІ №3 рядовий поліції Ірина Захарко.

20-12-2018 Строка
Колектив ННІ №3 привітав пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ Фото

20 грудня в Україні визначено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України Це свято тих, хто вніс значний вклад у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, захисту конституційних прав та свобод громадян, забезпечення публічної безпеки і порядку. Долучився до визначного свята і колектив ННІ №3.

19-12-2018 Строка
Курсанти та студенти ННІ №3 креативно реалізовують акцію  «Відвідай рідну школу» Фото

Розпочалась зимова канікулярна відпустка. Тож курсанти та студенти ННІ №3 активно та креативно включились до співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами за місцем проживання в рамках профорієнтаційної акції «Відвідай рідну школу».

18-12-2018 Строка
Курсанти та студенти ННІ №3 представили Національну академію внутрішніх справ в правопросвітницькому проекті «Я маю право»! Фото

15 грудня, з нагоди Всеукраїнського тижня права та в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», курсанти ННІ №3 разом із співробітником групи виховної, соціальної роботи та дозвілля майором поліції Тетяною Пасічник взяли участь у профорієнтаційних заходах на території Дарницького району міста Києва.

17-12-2018 Строка
Курсант НАВС виборов призове місце у Всеукраїнському боксерському турнірі «Визволення» Фото

З 11 по 16 грудня Київська Федерація боксу провела Всеукраїнський майстерський турнір серед чоловіків «Визволення», присвячений 75 річниці визволення Києва від фашистських загарбників. Турнір організований з метою популяризації та розвитку боксу в Україні, оцінки роботи тренерів та пропаганди здорового способу життя. В боксерських боях взяв участь курсант другого курсу ННІ №3 рядовий поліції Микита Немикін.

17-12-2018 Строка
Творча молодь України змагалась на сцені ННІ №3 Фото

15 грудня на сцені великої актової зали ННІ №3, за сприяння Національної академії внутрішніх справ, проводився V Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів». Мета заходу –популяризація та відродження національної культури серед підростаючого покоління, сприяння подальшому розвитку творчого потенціалу молоді.

 

Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X