Українська версія сайту

Міс академія

19-05-2014

В Національній академії внутрішніх справ пройшло справжнє свято краси, ніжності та грації «Міс академія 2014». Тут виступали найталановитіші та красивіші представниці прекрасної половини людства з усіх структурних підрозділів навчального закладу.  Дівчата вже мали досвід участі у таких змаганнях, адже до цього вони проходили відбір у конкурсах краси, що відбувалися в інших навчально-наукових інститутах академії. Дев’ять красунь змагалися за титул переможниці. Дівчата співали, танцювали, розповідали веселі історії, читали вірші та демонстрували свої таланти. Усі  були красиві, оригінальні та достойно представляли свої підрозділи.

Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та внутрішніх військ Національної академії внутрішніх справ представляли дві конкурсантки - Олена Ремез та Оксана Тищенко. Які згодом  отримали титул міс «Оригінальність» та міс «Грація», відповідно. Курсанти факультету громадської безпеки  участю у конкурсі були задоволені, адже це дозволило їм  показати свій талант та спробувати свої сили.

 

На завершення учасниць фіналу привітав Володимир Чернєй, який вручив дівчатам грамоти та цінні подарунки. 

                   

Самі ж  учасниці конкурсу «Міс академія 2014» зазначили, що тут не було переможців і переможених. Кожна учасниця була гідна цього титулу. Під час підготовки  дівчата подружилися. Вони щиро переживали та раділи одне за одного. А  приймали участь у конкурсі бо вірять у те, що краса врятує світ, а кохання змінить його на краще.

                                                                                                                 

Оксана Побережна

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X