Спортивне свято для здобувачів вищої освіти ННІ № 3

11-09-2021

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту – свято, що уособлює силу, красу, грацію й здоров’я. Підтримав цю прекрасну традицію і колектив навчально-наукового інституту № 3. Спільно з викладачами кафедри спеціальної фізичної підготовки на базі навчального підрозділу академії провели Спортивне свято за участю курсантів та студентів інституту.

Святковий день розпочався на плацу загальноінститутським шикування.

Заступник директора інституту з навчально-методичної та наукової роботи підполковник поліції Оксана Кульчицька привітала усіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту, зазначивши, що це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя, є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму. Підкреслила, що у Національній академії внутрішніх справ максимально створені всі необхідні умови для підвищення оздоровчого, спортивного та фахового рівня і курсантів, і студентів, і співробітників. Побажала усім міцного здоров’я, спортивних та життєвих перемог. А учасникам змагань – вдалих стартів, переможних фінішів та щирих вболівальників.

Після офіційної частини розпочалися змагання.

Фізичну підготовленість, свій потенціал здобувачі вищої освіти продемонстрували у таких видах змагань: естафета 4х100 м; силове двоборство (дівчата) прес за 1 хв та стрибки на скакалці за 1 хв; силове двоборство (хлопці) підтягування та підйом ніг до перекладини.

В естафеті перше місце вибороли курсанти 205 навчальної групи; друге місце – курсанти 201 навчальної групи; третє місце – збірна команда 1 - го курсу. У силовому триборстві серед чоловіків першість вибороли курсанти 205 навчальної групи; другу позицію зайняли курсанти 401 навчальної групи; третіми стали курсанти 101 навчальної групи. Серед жінок перше місце – 202 навчальна група; друге місце – 201 навчальна група; третє – збірна команда 1-го курсу.

Фіналом дня традиційно було перетягування канату. У цьому виді змагань місця розподілились наступним чином: перше місце здобула команда курсантів 1-го курсу; друге – студенти 1-го курсу; третє – курсанти 2-го курсу.

В ході змагань вболівальники всіляко підтримували своїх фаворитів, а ті, у свою чергу, намагались максимально показати свою витривалість, спритність та силу.

На церемонії закриття всі переможці були заохоченні грамотами та святковою смачною випічкою.

Спортивне свято скінчилося, а курсанти та студенти ще ділилися своїми враженнями від перебігу змагань. Взагалі то спорт – це велика потужна сила, яка зближує і об’єднує людей, дарує радість спілкування.