Українська версія сайту

З відкритим серцем!

16-12-2014

Важливим напрямом в організації виховної роботи у навчально-науковому інституті підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та Національної гвардії Національної академії внутрішніх справ є залучення курсантів до соціально корисної та особистісно-значущої діяльності гуманістичної спрямованості.

Однією з форм цієї діяльності є шефство над Дарницьким дитячим будинком-інтернатом Дарницького району міста  Києва, в якому виховуються діти з особливими потребами.

Протягом останніх 10 років інститут підтримує тісні стосунки з керівництвом цього підшефного закладу та надає йому посильну допомогу. Чимало юнаків та дівчат, які допомагали впорядковувати територію дитячого закладу, влаштовували малятам концерти та пригощали їх ласощами, вже стали офіцерами і роз’їхалися для подальшого проходження служби по різних куточках нашої Батьківщини. А традиції, що ґрунтуються на людяності та милосерді, живуть у навчальному закладі й нині.

Завжди раді вихователі та вихованці юнакам і дівчатам з інституту, які і подарунки привезуть, і по господарству допоможуть, а ще й заспівають та затанцюють, наче справжні артисти.

Ось і цього зимового дня 16 грудня до дитячого закладу завітав колектив художньої самодіяльності інституту привітати дітлахів з Днем святого Миколая. Гучними оплесками глядачі зустрічали наших курсантів. Всім дуже сподобалася весела концертна програма "У колі друзів". Колектив інституту передав вихованцям закладу випічку та канцтовари.

Начальник інституту полковник міліції Валерій Примак вважає благодійну діяльність своїх курсантів дуже корисною як для знедолених дітей, так і для майбутніх офіцерів – захисників правопорядку. Адже головним для всіх – і для вихованців інтернату, і для курсантів – є по-родинному тепле спілкування, під час якого формується співпереживаюче ставлення до оточуючих, чого так часто не вистачає у наш непростий час.

Заступник директора Дарницького дитячого будинку-інтернату Цебрік Вікторія неодноразово висловлювала вдячність керівництву, офіцерам та курсантам інституту за надану допомогу, чуйне ставлення до вихованців закладу  і завжди наголошувала, що вони роблять дуже важливу, дуже потрібну справу.

Дітлахи відчувають, що до них приходять з відкритим серцем!

Елеонора Маковецька

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X