Українська версія сайту

15-05-2018

04 травня у навчально-науковому інституті №3 відбулось найулюбленіше весняне курсантське Свято – «Міс ННІ №3 – 2018».

Приємним сюрпризом для всіх присутніх стала поява у великій актовій залі українського журналіст, фотографа, автора і ведучого програми «Світ навиворіт» Дмитра Комарова. Цього конкурсного дня він був головою журі.

Свято розпочалося …

Сім курсанток навчального підрозділу знайшли в собі мужність піднятися на сцену, щоб позмагатися за титул красуні в поліцейських погонах «Міс ННІ №3 – 2018».

Програмою заходу передбачалось загальний вихід учасниць у формі згідно з одностроєм поліцейського «Моя нова поліція», «Внутрішня справа за номером… Будьмо знайомі», «Шукаємо таланти» чи «ДТП» (довільний творчий професіоналізм),«Краса збереже світ» – «дефіле» у вечірніх сукнях

На кожному з етапів конкурсу учасниці демонстрували журі та вболівальникам не тільки свої творчі таланти, а й риси, необхідні у майбутній професії – кмітливість, стриманість, вміння гідно триматися в будь-якій ситуації. Спромагалися це робити, незважаючи на бурю емоцій, що вирували і в залі, і в душі кожної з них.

Чарівні, тендітні дівчата не переставали дивувати членів журі. Але ще більше здивованими виглядали одногрупники – хлопці. Курсанти дивилися на своїх «бойових подруг» такими очима, неначе бачили їх вперше. В принципі, воно частково так і було: одна справа – заняття і казарма, і зовсім інша – красиве свято, на якому кожна з семи знайомих їм дівчат виглядала недосяжною королевою.

Судячи з бурхливої реакції залу, глядачам дуже сподобався творчий конкурс. Знову – вже вкотре! – знайшла своє підтвердження істина про те, що чоловіки люблять очима. Кожен номер, який виконувався на сцені, сприймався шаленими аплодисментами.

І ось фінал – конкурсантки входять до зали у вишуканих вечірніх сукнях у супроводі хлопців - джентльменів. Сцена перетворюється на справжній подіум, а наші красуні дефілюють, як справжні моделі.

Свято краси й чарівності вдалося на сто відсотків. Всі старання і зусилля дівчат були достойно оцінені і журі, і глядачами. Конкурс завершився оголошенням титулів, врученням дипломів та подарунків.

Найбажаніший для кожної з учасниць почесний титул “Міс ННІ №3 – 2018» виборола другокурсниця Каріна Косенко. Титул «Віце-Міс ННІ №3 – 2018» журі присудило першокурсниці Юлії Червак. Інші номінації заслужено розподілили наступним чином: «Міс Елегантність» – Немкович Настя, «Міс Чарівність» – Олеся Чурсіна, «Міс Артистичність» – Микулинська Дарія, «Міс оригінальність» – Байдюк Оля, «Міс Грація» – Шквара Юлія.

Дмитро Комаров звертаючись до присутніх зазначив: «Приємно бачити, що в майбутньому такі чарівні дівчата поповнять ряди поліцейських, адже краса завжди буде перемагати в усіх справах».

Не обійшлося і без загального фото на згадку.

Тепер ми будемо вболівати за «Міс ННІ №3 – 2018» Каріну Косенко та «Віце-Міс ННІ №3 – 2018» Юлію Червак на загальноакадемічному конкурсі «Міс академія – 2018».

Бажаємо дівчатам перемоги!  

ВСГР ННІ №3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X