Українська версія сайту

25-05-2018

З 24 травня перемінний особовий склад Національної академії внутрішніх справ проходить додаткову навчальну практику в метрополітені столиці під час фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА. Приємно, що вже у перший день відзначились курсанти другого курсу ННІ №3 рядові поліції Олександр Бромарецький та Владислав Малинка.

Курсанти, разом із співробітником метрополітену старшим сержантом поліції Ахтарьовим Ю.П., забезпечували публічну безпеку на станції метро «Видубичі».Увечері до них звернулась контролер станції та повідомила, що громадянин намагається безкоштовно пройти через турнікет.

Правоохоронці підійшли до громадянина та намагалися з ним поспілкуватися. Як з’ясувалося той перебував у стані алкогольного сп’яніння, виходи зі станції на вулицю відмовився. Йому все ж таки допомогли піднятися на вулицю, пропонували визвати швидку медичну допомогу, таксі, а також телефонували дружині. Громадянин повернувся у метрополітен та почав грубити співробітникам поліції. В результаті за порушення публічного порядку в метрополітені на нього був складений адміністративний протокол.

Своїми діями курсанти у черговий раз підтвердили, що теоретичні знання, які вони сьогодні отримують в академії, знадобляться в подальшій практичній роботі в лавах Національної поліції України.

 

ВСГР ННІ №3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X