Українська версія сайту

16-05-2018

15 травня, в рамках навчальної дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка», для курсантів другого курсу навчально-наукового інституту №3 було організовано виїзне заняття за темою: «Затримання озброєних суспільно-небезпечних осіб в різних умовах», яке пройшло на базі полку патрульної поліції особливого призначення «Київ» ГУНП в м Києві.

Під час теоретичної частини заняття з молоддю поспілкувався капітан МВС України, учасник антитерористичної операції, командир полку «Київ», Віталій Сатаренко.

Він зупинився на основних завданнях, виконання яких на сьогодні забезпечує полк «Київ». А це широкий спектр обов’язків: охорона громадського порядку, особистої безпеки громадян, захист їхніх прав, свобод і законних інтересів від злочинних посягань, запобігання правопорушенням на вулицях та інших громадських місцях, припинення їх, забезпечення правопорядку при проведенні масових заходів, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій як на території міста Києва, так і зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Зупинився на окремих моментах щодо дій співробітників патрульної поліції при затримані озброєних суспільно-небезпечних осіб.

Практичну частину заняття проводили досвідчені інструктори полку «Київ» з бойової та фізичної підготовки та завідувач кафедри тактико – спеціальної підготовки, полковник поліції Олександр Каверін.

Вони наголосили на важливості правильного екіпірування бійців, які працюють в особливих умовах та відпрацювали різні алгоритми дій особового складу під час затримання озброєних суспільно-небезпечних осіб.

 

Частина групи, що складалася з найбільш підготовлених курсантів, вивчала спеціальні тактичні прийоми боротьби та заходи фізичного впливу, що необхідні для захоплення озброєних злочинців, у яких були задіяні страйкбольні гвинтівки, учбові пістолети та ножі. В той час інші курсанти, у тому числі дівчата, переймали безцінний досвід бійців полку та мали змогу особисто попрацювати зі зброєю нового покоління: пістолетом «Форт -14», пістолетами-кулеметами «Форт-224», «Форт-226» та штурмовою гвинтівкою «Форт-221».

Заняття пройшло надзвичайно цікаво, курсанти отримали поради та настанови від професіоналів своєї справи, а головне – відчули наскільки значима їхня майбутня професія поліцейського, у захисті громадян України від протиправних дій злочинців. 

ВСГР ННІ №3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X