Українська версія сайту

ГРАФІК

тренувань збірних команд і спортивних секцій навчально-наукового інституту №3

  НАВС

1. Збірна команда з поліатлону:

- понеділок, середа, п’ятниця з 15.00 до 17.00 на спортивній базі ННІ №3

Відповідальний: Корнійчук Ю.М., 

2. Збірна команда з легкоатлетичного кросу:

- понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 15.00 до 17.00 на спортивній базі ННІ № 3 НАВС , стежина “Здоров"я”, з виїздом на спортивну базу “Гарт”.

Відповідальний: Корнійчук Ю.М., Бикова Г.В.

3. Збірна команда з гімнастики:

- понеділок, середа, п’ятниця з 15.00 до 17.00 на спортивній базі ННІ № 3 НАВС.

Відповідальний: Корнійчук Ю.М.

4. Збірна команда зі стрільби з бойової зброї:

- вівторок, четвер, п’ятниця  з 15.00 до 17.00, тир інституту.

Відповідальний: Корнійчук Ю.М., Штома В.Д.

5. Секція з боксу:

- понеділок, середа, п’ятниця з 15.00 до 17.00 на спортивній базі  ННІ № 3 НАВС.

Відповідальний: Козенко С.М.,

 

27-03-2018 Строка
Курсант ННІ №3 Надія Шока виборола перше місце на Фіналі Кубка  з панкратіону Фото

24-25 березня на базі навчально-наукового інституту № 3 проходив фінал Кубку міста Києва з панкратіону серед чоловіків та жінок. Надзвичайно приємно, що перше місце серед жінок виборола курсант другого курсу рядовий поліції Надія Шока.

23-02-2018 Строка
Похід курсантів ННІ № 3 на футбол Фото

Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Кожен хлопець, юнак та чоловік грає у цей вид спорту та отримує від гри масу задоволення та позитивних емоцій, крім цього він спонукає до здорового способу життя. Також одного разу побувавши на стадіоні, тобі вже не хочеться дивитися футбол по телевізору. Там ти зовсім забуваєш про будь-які проблеми і занурюєшся в футбол.

13-02-2018 Строка
Перемоги особового складу академії на змаганнях з таїландського боксу Фото

З 08 по 11 лютого в місті Одеса проходив I етап Кубку України та чемпіонат Одеської області з таїландського боксу Муей Тай, популярність та майстерність якого у нашій країні стрімко зростає. Збірну команду Київської області на змагання супроводжував головний тренер, викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки навчально-наукового інституту №3 майор поліції Ярослав Дякін.

12-06-2017 Строка
Змагання з кросфіту Фото

У рамках проведення Всеукраїнського заходу, присвяченого Олімпійському дню, у навчально-науковому інституті № 3 продовжуються спортивні змагання між командами перемінного особового складу факультету № 1.

01-06-2017 Строка
Збірна команда ННІ №3 взяла участь в чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону Фото

24-26 травня 2017 року у м. Львів проходив чемпіонат ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017».

11-04-2017 Строка
Спортивне свято для курсантів та студентів ННІ № 3 Фото

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту України – свято, що уособлює силу, красу, молодість і здоров’я. Підтримав цю традицію і колектив навчально-наукового інституту №3.

15-09-2014 Строка
СВЯТО СИЛИ, ВИТРИВАЛОСТІ, КРАСИ! Фото

Фізична культура і спорт є невід’ємними складовими підготовки висококваліфікованих фахівців-правоохоронців. Тож, 13 вересня в інституті традиційно проводилось Спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту, свято, що уособлює силу, красу, молодість і здоров’я. На плацу інституту під звуки спортивного маршу вишикувався постійний та перемінний особовий склад підрозділу. Начальник інституту полковник міліції Валерій Примак привітав усіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту, зазначивши, що в нашому навчальному закладі створені всі необхідні умови для спортивних занять, підвищення оздоровчого, спортивного та фахового рівня наших курсантів і співробітників, завдяки чому багатьом нашим курсантом судилося із лав любителів спорту піднятися до того рівня, коли спорт уже називають Великим

13-09-2014 Строка
Профорієнтаційна робота  зі школярами Спеціалізованих ЗОШ №113 та №274 Фото

Всім добре відомо, що НАВС – академія із добре розвинутими спортивними традиціями як у любительському спорті, так і в професійному спорті високих досягнень. Тож, кращої нагоди для проведення профорієнтаційної роботи аніж День фізичної культури та спорту, годі й шукати. Адже спортивні змагання не тільки сприяють ви¬хованню таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до пе¬ремоги, сміливість, колективізм, дружба, але й мають вирішальне значення в організаційно¬му зміцненні та пожвавленні всієї діяльності колективів і, насамперед, сприя¬ють залученню нових верств населення до си¬стематичних занять спортом.

Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X