Українська версія сайту

СВЯТО СИЛИ, ВИТРИВАЛОСТІ, КРАСИ!

15-09-2014

Фізична культура і спорт є невід’ємними складовими підготовки висококваліфікованих фахівців-правоохоронців. Тож, 13 вересня в інституті традиційно проводилось Спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту, свято, що уособлює силу, красу, молодість і здоров’я. На плацу інституту під звуки спортивного маршу вишикувався постійний та перемінний особовий склад підрозділу.

Начальник інституту полковник міліції Валерій Примак привітав усіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту, зазначивши, що в нашому навчальному закладі створені всі необхідні умови для спортивних занять, підвищення оздоровчого, спортивного та фахового рівня наших курсантів і співробітників, завдяки чому багатьом нашим курсантом судилося із лав любителів спорту піднятися до того рівня, коли спорт уже називають Великим. - «Роблячи все можливе для того, щоб ланцюг від масовості до майстерності спорту не розірвався, керівництво академії та інституту докладає всіх зусиль для його зміцнення. Ми можемо пишатися тим, що наші вихованці стоять на п’єдесталах, здобуваючи медалі та титули на чемпіонатах світу та Європи». Також Валері Петрович вказав, що навчальний і тренувальний процес забезпечують висококваліфіковані спеціалісти кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки. Серед них  заслужені тренери України, заслужені майстри спорту України, майстер спорту міжнародного класу. Зокрема, спортсмени інституту Закорко Іван, Журавель Олександр, Корнійчук Юрій, Волянський Володимир неодноразово демонстрували високі спортивні результати на державних і міжнародних аренах.

Начальник інституту побажав всім міцного здоров’я, фізичного гарту, благополуччя, високих досягнень у житті та спорті!

Начальник кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки полковник міліції Іван Закорко також привітав особовий склад зі святом та оголосив програму проведення спортивного свята.

Показати свої фізичні можливості курсанти могли у таких змаганнях: біг на 100 метрів, естафета 4 x100 м, підтягування на перекладині, підйом переворотом на перекладині, згинання-розгинання рук в упорі лежачи, волейбол, міні-футбол, багато повторного жиму, перетягування канату. В ході змагань вболівальники всіляко підтримували своїх фаворитів, а ті, у свою чергу змогли максимально показати свою силу, спритність, витривалість. Усі переможці були відмічені подяками, медалями ФСК «Динамо» та святковою випічкою.

Цього дня до інституту завітали і школярі ЗОШ №113 та 274 Дарницького району міста Києва. Вони безпосередньо взяли участь у деяких змаганнях, виборовши призові місця. Переможці отримали подяки та медалі від керівництва інституту. Інші були заохоченні книгою «Олімпійський у серцях вогонь» та медалями ФСК «Динамо». А вся команда школярів була заохочена смачним святковим пирогом.

Елеонора Маковецька

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X