Українська версія сайту

27-03-2018

24-25 березня на базі навчально-наукового інституту № 3 проходив фінал Кубку міста Києва з панкратіону серед чоловіків та жінок. Надзвичайно приємно, що перше місце серед жінок виборола курсант другого курсу рядовий поліції Надія Шока.

У спортивному комплексі відбулось урочисте відкриття особисто-командного Фіналу Кубку м Києва з панкратіону. Щоб випробувати свою вправність та фізичну форму цього дня до навчального підрозділу з’їхалось 250 учасників, серед яких 30 – представники академії.

Для належного проведення заходу було забезпечено роботу необхідних підрозділів інституту. Змагання пройшли відповідно до встановленого регламенту.

Президент Федерації панкратіону міста Києва Роман Яковенко вдячний керівництву академії за можливість провести змагання на території ННІ №3. Також він зазначив, що такі змагання дають можливість популяризувати один з видів спорту – панкратіон, заохочувати курсантів до тренувального процесу, що в подальшому вплине на їх виховання та стимулювання до здорового способу життя.

 

ВРП, ННІ № 3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X