Українська версія сайту

13-02-2018

З 08 по 11 лютого в місті Одеса проходив I етап Кубку України та чемпіонат Одеської області з таїландського боксу Муей Тай, популярність та майстерність якого у нашій країні стрімко зростає. Збірну команду Київської області на змагання супроводжував головний тренер, викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки навчально-наукового інституту №3 майор поліції Ярослав Дякін.

Випробувати свою вправність та фізичну форму на змагання приїхали спортсмени з різних куточків України. На турнірі збірну команду Київської області представляли 13 спортсменів. Серед учасників змагань була і курсант третього курсу ННІ №1 Олександра Печенюк, яка посіла почесне друге місце.

Збірна команда Київської області з таїландського боксу виборола перше місце та два других на Кубок України. По чемпіонату Одеської області маємо наступні здобутки: три перших місця, два – других та два – третіх.

Це результат кропіткої праці і спортсменів, і їхнього головного тренера – заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу, майстра спорту з тайського боксу, Ярослава Дякіна.

Ми вітаємо нашим спортсменів з перемогою та бажаємо їм нових досягнень на спортивній ниві!