Українська версія сайту

11-04-2017

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту України – свято, що уособлює силу, красу, молодість і здоров’я. Підтримав цю традицію і колектив навчально-наукового інституту №3.

Спортивне свято розпочалось на плацу під звуки спортивного маршу.

Директор інституту Дмитро Андреєв привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту, зазначивши, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, але й загартовує характер і волю. Він підкреслив, що у нашому навчальному закладі створені всі необхідні умови для підвищення оздоровчого, спортивного та фахового рівня і курсантів, і студентів, і співробітників. Директор ННІ № 3 Д. Андреєв побажав усім міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Порадували всіх своїм виступом група дівчат, які займаються черлідингом (вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастика та акробатика)), продемонструвавши нову програму. Після офіційної частини був проведений загальноінститутський флеш-моб, під час якого учасники виконували загально-розвиваючі вправи.

І ось – змагання!

Показали свій фізичний потенціал та можливості студенти і курсанти у таких видах змагань: футбол, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, підйом тулуба за 1 хвилину, стрибки на скакалці, підтягування, естафета 4 x100 м. Фіналом спортивних змагань традиційно були змагання з перетягування канату. Під час спортивних перегонів вболівальники всіляко підтримували свої команди, а ті, у свою чергу, намагались максимально показати витривалість, спритність та силу.

Особливо слід відмітити участь у загальноінститутському святі студентів та магістрів з числа цивільної молоді, які з 1 вересня поповнили перемінний склад ННІ № 3. І хоч значних перемог під час сьогоднішнього свята студенти не здобули, враження вони отримали, з їх слів, неймовірні. Дійсно, кажуть: головне – не перемога, а участь.

На церемонії закриття всі переможці були нагороджені грамотами та заохочені святковою смачною випічкою. Спортивне свято скінчилося, але учасники продовжували жваво обговорювати хід змагань, ділитися своїми враженнями, фотографуватися на згадку.

Недарма кажуть, що фізкультура і спорт – це велика потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування та здоров’я.

ВСГР ННІ № 3

 
Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X