Українська версія сайту

Загальна інформація

В організації культурно-просвітницької роботи бібліотека керується Комплексною цільовою програмою національно-патріотичного, морально-етичного та культурно-естетичного виховання особового складу Національної академії внутрішніх справ.

В бібліотеці відбуваються заходи різного формату: організовуються культурно-просвітницькі заходи, спрямовані на допомогу навчально-виховному процесу інституту: тематичні виставки та перегляди літератури, виставки до пам’ятних і знаменних дат, виставки-персоналії; наукові конференції, круглі столи, брифінги.

Бібліотека спрямовує свою роботу на пропагування та розкриття через зміст книги загальнолюдських цінностей, формування у читачів національної свідомості, активної громадської позиції, моральних якостей, духовної зрілості та любові до свого рідного краю і його спадщини, формування високої мовної культури, виховання поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки, формування екологічної культури людини.


  З метою ефективності підготовлених виставок та переглядів співробітники бібліотеки притримуються таких критеріїв: важливість, актуальність, комфортність, доступність та естетичність оформлення. Великого значення співробітники бібліотеки надають заголовкам, назвам виставок, їх оформленню. Яскравий заголовок є одним із способів підвищення ефективності виставки. До заголовків використовуються крилаті вислови, цитати видатних людей які допомагають у розкритті змісту виставки. У підготовці виставок бібліотека використовує ілюстративний матеріал, періодику, аксесуари, змістовно-зв'язні з темою та які доповнюють їх в якості фона (державний прапор, народні вироби, наочні прилади, квіти), а також звернення, символи.

 На четвертому поверсі бібліотеки на допомогу освітньому процесу постійно діють виставки: «Нові надходження літератури», «Публікації науково-педагогічного складу академії».

 Протягом року бібліотека готує та експонує книжкові виставки за змістом: універсальні, тематичні, персональні.

 Орієнтуючись на нового користувача, бібліотека оновлює традиційні форми роботи та впроваджує нові форми популяризації друкованих видань:

впроваджується нова форма експонування документів – віртуальні книжкові виставки;

підготовка тематичних презентацій;

підготовка тематичних відеокліпів;

розміщення фотографій масових та культурно-просвітницьких заходів, що проводяться в бібліотеці.

Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X