Українська версія сайту

29-09-2015 Строка
«Трудовий десант» допоміг колективу підшефного закладу Фото

Протягом тривалого часу особовий склад навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, психологічної служби та Національної гвардії України надає посильну допомогу колективу підшефного закладу – Дарницькому дитячому будинку-інтернату.

23-03-2015 Строка
«Трудовий десант» у підшефній школі Фото

Протягом тривалого часу особовий склад навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, психологічної служби та Національної гвардії України надає посильну допомогу колективу підшефного закладу – загальноосвітній школі №10 Дарницького району міста Києва.

16-12-2014 Строка
З відкритим серцем! Фото

Важливим напрямом в організації виховної роботи у навчально-науковому інституті підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та Національної гвардії Національної академії внутрішніх справ є залучення курсантів до соціально корисної та особистісно-значущої діяльності гуманістичної спрямованості. Однією з форм цієї діяльності є шефство над Дарницьким дитячим будинком-інтернатом Дарницького району міста Києва, в якому виховуються діти з особливими потребами.

18-11-2014 Строка
Здай кров - збережи життя! Фото

З доісторичних часів було відомо , що значна втрата крові призводить до загибелі. Прагнення відновити баланс заради порятунку життя виглядає цілком логічним. Сьогодні донорство (від латинського слова donare - що означає «дарувати») це добровільна , усвідомлена здача крові донором на користь реципієнта (того, хто приймає , отримує) . При цьому може здаватися цільна кров , або ж її компоненти . Донор безпосередньо перед здачею крові проходить медичне обстеження , в тому числі робиться аналіз крові.

15-09-2014 Строка
Учні з особливими потребами Спеціалізованої школи-інтернат №10 долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Фото

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність і територіальну цілісність України. На жаль сотні з них отримали поранення та перебувають на лікуванні в шпиталях і лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Портал Національної академії внутрішніх справ
X
X